Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wrocławska edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego

Wrocławska edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego

W czwartek, 7 marca 2019 r., na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się kolejna edycja Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego organizowanego przez Szkołę Główną Handlową (SGH - Warsaw School of Economics). Współodpowiedzialne za przygotowanie wrocławskich eliminacji było Niemcoznawcze Koło Naukowe "Partner".

zdjecie-nr-1_bydpt6.jpg

© Niemcoznawcze Koło Naukowe „Partner”

Na terenie kampusu WNS przy ul. Koszarowej spotkało się 10 drużyn, aby sprawdzić swoje umiejętności negocjacji.

zdjecie-nr-2_e7bat6.jpg

© Niemcoznawcze Koło Naukowe „Partner”

Po dwóch rundach wyłonieni zostali zwycięzcy:

1. miejsce zajął zespół Adversus Stimulum Calcitrare (Uniwersytet Wrocławski) 2. miejsce Wyspiarze (Uniwersytet Wrocławski)

3. miejsce WePeople (Uniwersytet Opolski).

Laureatom serdecznie gratulujemy!

zdjecie-nr-3_rvns6w.jpg