Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Spotkanie z Panem Konsulem Generalnym Niemiec

Spotkanie z Panem Konsulem Generalnym Niemiec

Studenci Dyplomacji Europejskiej oraz Stosunków Międzynarodowych – w tym specjalności Studia Niemieckie i z Naukowego Koła Niemcoznawczego „Partner” – mieli przyjemność uczestniczyć  w dniu 23 stycznia 2020 r.  w spotkaniu z Panem Konsulem Generalnym Republiki Federalnej Niemiec Hansem Jörgiem Neumannem, kierującym wrocławską placówką od września 2018 r. Tematem spotkania było funkcjonowanie niemieckiej dyplomacji z uwzględnieniem relacji polsko-niemieckich.

Za współpracę pragniemy podziękować przewodniczącej wrocławskiego Przedstawicielstwa Regionalnego  stowarzyszenia Forum Młodych Dyplomatów (www.diplomacy.pl) – Pani Jolancie Pietrasik.

20200123_120315