Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Studencki Turniej Negocjacyjny

Studencki Turniej Negocjacyjny

W dniu 6 grudnia 2014 r. Niemcoznawcze Koło Naukowe „Patrner” przy wsparciu Firmy Mind Progress i Zony 71 oraz pod patronatem honorowym fundacji „Nowe Europejskie Horyzonty” przeprowadziło piewszy etap Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego, który miał miejsce w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

© Katarzyna Gopanchuk

Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Lagnam”: Kamil Waluś, Marcin Zając, Wiktor Zaleński.

© Katarzyna Gopanchuk

Cała trójka to studenci I roku stacjonarnych stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Więcej informacji na stronie NKN „Partner”: http://partner.uni.wroc.pl/studencki-turniej-negocjacyjny-2014-wyniki-eliminacji-we-wroclawiu.

Maksym Petrenko

Przewodniczący NKN „Partner”