Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > "Partner" na Giełdzie Kół Naukowych

"Partner" na Giełdzie Kół Naukowych

W dniu 24 listopada 2017 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii przy ul. Uniwersyteckiej 7-10 miała miejsce tegoroczna edycja Giełdy Kół Naukowych. Udział w niej wzięły studenckie koła naukowe działające na naszej uczelni, w tym również Niemcoznawcze Koło Naukowe "Partner" z opiekunem dr. Adamem Sokołowskim. Stoisko niemcoznawcze cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Chętni mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie dotyczącym państw niemieckojęzycznych. O popularności przedsięwzięcia świadczy fakt, że post na facebook′u, w zaledwie trzy dni zobaczyło niemalże 360 osób.

GKN-2017_p8g228.png