Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Niemcoznawcze Koło Naukowe

Niemcoznawcze Koło Naukowe

UWAGA!!!

Trwają prace nad powołaniem do życia Koła Niemcoznawczego, które działać będzie w Instytucie Studiów Międzynarodowych pod opieką naukową dr Katarzyny Gelles oraz dr Mariusza Kozerskiego. Pierwszy etap przygotowań wymagał opracowania niezbędnych do rejestracji dokumentów w tym najważniejszego z nich - Statutu. Dokumenty zostały zaakceptowane przez Dział Młodzieżowy i obecnie są oceniane przez zespół radców prawnych Uniwersytetu Wrocławskiego. Cele działalności Koła Niemcoznawczego obejmować będą min. nawiązywanie kontaktów oraz współpracy z partnerami w krajach niemieckiego obszaru językowego, propagowanie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, poszerzanie idei wzajemnej współpracy i porozumienia oraz wymianę kulturalną.

Osoby zainteresowane kołem prosimy kierować wszelkie pytania do Pauliny Burzyńskiej na adres paulina_burzynska@op.pl