Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Dr hab. Tadeusz Lebioda nowym Kierownikiem Zakładu Badań Niemcoznawczych

Dr hab. Tadeusz Lebioda nowym Kierownikiem Zakładu Badań Niemcoznawczych

W dniu 30 września 2011 r. w Instytucie Studiów Międzynarodowych odbyło się szczególne zebranie Zakładu Badań Niemcoznawczych. Jego pracownicy oraz doktoranci spotkali się, by uroczyście pożegnać odchodzącego na emeryturę wieloletniego Kierownika – profesora Romualda Gellesa.

zmiana_kierownika_zbn1.jpg

© Krzysztof Jagiełło

W imieniu JM Rektora prof. Marka Bojarskiego podziękowania za długoletnią, pełną zaangażowania pracę naukową i organizacyjną na rzecz Uczelni  przekazał Profesorowi Kanclerz UWr. Ryszard Żukowski.

zmiana_kierownika_zbn2.jpg

© Krzysztof Jagiełło

Od nowego roku akademickiego funkcję Kierownika Zakładu Badań Niemcoznawczych przejął dr hab. Tadeusz Lebioda.